Aktualności - Luxsfera
Spotkanie z baśniami Dalekiego Wschodu
Wersja do druku

Wsłuchaj się w baśnie z Azji, z krajów o tak odmiennej kulturze od naszej, długiej historii i bogatej tradycji. Na jednym spotkaniu nie sposób przedstawić wszystkich wspaniałych opowieści, ale chcemy zaprezentować Wam te, które naszym zdaniem są ważne i interesujące. Będzie tu o cesarzu, ciężkim życiu chłopa, smoku, dzielnych mnichach, a także o wadze danego słowa i obietnicy, a do wielu spraw wmiesza się odrobina magii.

basnie1.jpg
"Jeśli się spieszysz, idź naokoło."


Zapraszamy na baśnie, np. przy filiżance herbaty.

część 1 spotkania 5 marca, godz. 19.00 Kluboksięgarnia GŁOŚNA

część 2 spotkania 18 marca, godz. 19.00 Strefa Kultywator


Bilety w cenie 5 zł do nabycia w miejscu wydarzenia, liczba miejsc ograniczona.
Spotkanie z baśniami rosyjskimi. Część druga.
Wersja do druku

Dziękujemy za tak tłumne przybycie na pierwszą część spotkania dotyczącego baśni rosyjskich. Jesteśmy zachwyceni, że wszystkie bilety sprzedały się jeszcze przed spotkaniem, oznacza to bowiem, że są jeszcze dorośli, którzy chcą słuchać baśni :)

Zapraszamy zatem na kolejne spotkanie z baśniami z Rosji opowiadane przez grupę Baśnie Właśnie. Przypominamy o zmianie miejsca wydarzenia - tym razem widzimy się w Strefie Kultywator na ul. Zielonej, w Poznaniu.

Część 2
odbędzie się 18 lutego o godz. 19.00

Wstęp 5 zł / bilety do nabycia w miejscu wydarzeń, przedsprzedaż odbywa się na tydzień przed spotkaniem. Ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy też na fan page organizatora spotkania, Fundacji LuxSfera - możecie oczekiwać konkursu z wejściówkami na to spotkanie.
Spotkanie z baśniami rosyjskimi
Wersja do druku

Zapraszamy na kolejne spotkanie z baśniami z różnych stron świata. Tym razem będą to baśnie i bajki z Rosji opowiadane przez grupę Baśnie Właśnie.

Jakie baśnie opowiadają sobie i znają nasi wschodni sąsiedzi? Czy różnią się one od baśni polskich? A jeśli się różnią, to czym?

Zapraszamy na Spotkanie pełne baśni wzruszających, zabawnych i często nieznanych.

Odbędą się dwa spotkania, na których będą prezentowane też różne baśnie:
część 1 - 5 lutego o godz. 19.00 w Kluboksięgarni Głośna ul. Św. Marcin
część 2 - 18 lutego o godz. 19.00 w Strefie Kultywator ul. Zielona

wstęp 5 zł / bilety do nabycia w miejscu wydarzeń, przedsprzedaż odbywa się na tydzień przed spotkaniem. Ilość miejsc ograniczona.

Dołącz do wydarzenia na FB oraz polub fan page Baśnie Właśnie!
Idź do strony  1 2 3 ... 7 [8] 9 10 11