Aktualności - Luxsfera
Zapraszamy na The September Concert Poland
Wersja do druku

The September Concert Poland
Po raz czwarty już Poznań, jako jedyne miasto Polski, dołącza do międzynarodowych obchodów festiwalu The September Concert, manifestującego poprzez sztukę pokój i humanitaryzm. Projekt po raz pierwszy odbył się w Nowym Jorku w 2002 roku. Stopniowo jego ranga wzrastała, aż rozwinął się do projektu o zasięgu globalnym. Najważniejszą misją tego projektu stało się propagowanie pokoju na całym świecie. 

W tym roku festiwal potrwa cały wrzesień. Wszystkie wydarzenia odbywające się w ramach festiwalu są bezpłatne. 
PROGRAM
10.09, 18.00, RECITAL FORTEPIANOWY PATRYCJI WYWROT, WAGA MIEJSKA NA STARYM RYNKU
13.09, 13.00, SPEKTAKL TEATRU MPLUSM „KOPCIUSZEK CZYLI BAJKA NIE-BAJKA”, CENTRUM KULTURY DĄBRÓWKA
13.09, 19.00, KONCERT MUZYKI BAROKOWEJ, MARZENA MICHAŁOWSKA – SOPRAN, ORKIESTRA KAMERALNA CO-OPERATE, SANKTUARIUM ŚW. JÓZEFA (KARMELICI BOSI)
17.09, 18.00, RECITAL FLETOWY ŁUCJI NOWICKIEJ I ANNY WOJTOWICZ, SALON MUZYCZNY FELIKSA NOWOWIEJSKIEGO
20.09, 11.45, RECITAL ORGANOWY JOANNY MARCINIAK, POZNAŃSKA FARA
22.09, 18.00, BAŚNIE POLSKIE, OPOWIADA SZYMON GÓRALCZYK Z KARAWANY OPOWIEŚCI, OGRÓD WILDA
24.09, 19.00, KONCERT CHÓRU COLLEGIUM CANTORUM POD DYREKCJĄ DR MAŁGORZATY KWAŚNIK – CHMIELEWSKIEJ, WIELKOPOLSKIE CENTRUM ONKOLOGII
25.09, 17.00, TANIEC NA GOŁĘBIEJ – SPEKTAKL BALETOWY, DZIEDZINIEC OGÓLNOKSZTAŁCĄCEJ SZKOŁY BALETOWEJ IM. OLGI SŁAWSKIEJ-LIPCZYŃSKIEJ
26.09, 19.00 SPEKTAKL TEATRU MPLUSM „PO SEZONIE”, CENTRUM KULTURY DĄBRÓWKA
27.09, 18.00 RECITAL WOKALNY MARII JASKULSKIEJ-CHRENOWICZ, ELŻBIETA SPYCHAŁA - FORTEPIAN, SALA CZERWONA PAŁACU DZIAŁYŃSKICH
28.09, 18.00, RECITAL FORTEPIANOWY ANNY SZYC I MARII RUTKOWSKIEJ, SALON MUZYCZNY „THE PIANO HOUSE”
Zapraszamy!
The September Concert
Wersja do druku

tsc_poland_logo.jpg
The September Concert jest festiwalem manifestującym, poprzez sztukę,
pokój i humanitaryzm. Po raz pierwszy odbył się w Nowym Jorku w 2002 roku jako skromne,jedynie lokalne wydarzenie. Stopniowo jego ranga wzrastała, aż rozwinął się do projektu ozasięgu globalnym. Zawsze najważniejszą jego misją było i pozostanie propagowaniepokoju na całym świecie.
Dzięki fundacji LuxSfera już po raz czwarty Poznań, jako jedyne miasto Polski, dołącza do międzynarodowych obchodów festiwalu The September Concert. Okazał się on sukcesem zarówno ze względu na rozbudowany program, jak izainteresowanie mediów oraz mieszkańców Poznania.W programie pojawiały się koncerty muzyki klasycznej i rozrywkowej, spektakleteatralne oraz baletowe. Artyści gościli w najpiększniejszych i ważnych dla kulturypoznańskiej miejscach, jak choćby Waga Miejska, Sala Czerwona Pałacu Działyńskich,Biblioteka Raczyńskich, Salon Muzyczny Feliksa Nowowiejskiego, Sanktuarium św.Józefa, Szkoła Baletowa, Kluboksięgarnia Głośna, Klubokawiarnia Meskalina, czyWielkopolskie Centrum Onkologii. Od samego początku poziom artystyczny i energiaorganizatorów wzbudzały podziw twórców festiwalu w Nowym Jorku.
Razem wypełniajmy niebo muzyką i nadzieją
Ethno Regio startuje!
Wersja do druku

W ramach projektu Ethno Regio zapraszamy na nieodpłatne warsztaty tańców ludowych z Jackiem Hałasem (4-5 czerwca, WOK, Września) oraz na warsztaty śpiewu flamenco z Jesusem Sallabera Molina i Katarzyną Enemuo (9-10 czerwca, MDK w Koninie).
.
Szczegóły dotyczące warsztatów:
.
ethno_regio_-_wrzenia_-_www.jpg ethno_regio_-_konin_-_www.jpg
Projekt jest współfinansowany ze środków budżetu Samorządu Województwa Wielkopolskiego.
Idź do strony  1 2 3 [4] 5 ... 9 10 11