Aktualności - Luxsfera
THE SEPTEMBER CONCERT
Wersja do druku

Zapraszamy na siódmą edycję Festiwalu THE SEPTEMBER CONCERT!
Program poznańskich edycji z roku na rokjest coraz bogatszy. Organizowane są koncerty muzyki klasycznej i rozrywkowej, spektakleteatralne oraz baletowe, projekcje filmowe, warsztaty dla dzieci, spotkania z baśniami i wystawy. Artyści goszczą w najpiękniejszych i ważnych dla kultury poznańskiej miejscach, jak choćby Waga Miejska, Sala Czerwona Pałacu Działyńskich, Biblioteka Raczyńskich, Salon MuzycznyFeliksa Nowowiejskiego i inne. 
Wszystkie wydarzenia odbywające się w ramach festiwalu są bezpłatne, szczegółowy program przedstawiamy poniżej:
plakat_festiwalu_rgb_2.jpg
Projekt dofinansowany jest ze środków budżetu Miasta Poznania i odbywa się pod honorowympatronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Prezydenta Miasta Poznania, BibliotekiKórnickiej PAN oraz Centrum Inicjatyw Senioralnych.
Sierakowska Wiosna już tuż tuż!
Wersja do druku

W dniach 28-30 kwietnia 2017 roku w Sierakowie odbędzie się XIX edycja Sierakowskiej WiosnyKlasyków 
„I love Sirekaów”, której sponsorem głównym jest firma YPERO S.A..Wspólnie z uczestnikami – dziećmi, młodzieżą i dorosłymi – przyjrzymy się bliżej miłości, czyliuczuciu, które towarzyszy nam od dziecięcych lat, 
a później często definiuje całe nasze dorosłeżycie. Najmłodsi będą mogli wziąć udział konkursach oraz praktycznych warsztatach:plastycznych, rytmicznych i muzycznych. Młodzież będzie miała szansę podjąć dyskusję zreżyserem filmów i seriali, Dominikiem Matwiejczykiem, którego film - „Krótka histeria czasu” –poprzedzi spotkanie. 
Na sobotę zaplanowany został festyn rodzinny „Z miłości do starych gier izabaw” w Chojnie, a na niedzielny wieczór wystawa prac Danuty „Sagi” Tomaszewskiej.Wydarzeniem głównym Sierakowskiej Wiosny Klasyków tradycyjnie już stanie się koncert galowyi spektakl taneczny w wyjątkowych wnętrzach Muzeum Zamku Opalińskich.
plakat_ksiezyc_z_logotypami_koniec.jpg
sponsorem Sierakowskiej Wiosny Klasyków jest:
ypero_logo.jpg
The September Concert po raz szósty!
Wersja do druku


W tym roku festiwal tradycyjnie już potrwa cały wrzesień. Wszystkie wydarzenia odbywające się w ramach festiwalu będą bezpłatne. Zapraszamy!

tsc_2016_plakat.jpg


Więcej informacji o Festiwalu The September Concert znajdziecie TUTAJ.
Idź do strony  1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10