Aktualności - Luxsfera
Spotkanie z baśniami rosyjskimi. Część druga.
Wersja do druku

Dziękujemy za tak tłumne przybycie na pierwszą część spotkania dotyczącego baśni rosyjskich. Jesteśmy zachwyceni, że wszystkie bilety sprzedały się jeszcze przed spotkaniem, oznacza to bowiem, że są jeszcze dorośli, którzy chcą słuchać baśni :)

Zapraszamy zatem na kolejne spotkanie z baśniami z Rosji opowiadane przez grupę Baśnie Właśnie. Przypominamy o zmianie miejsca wydarzenia - tym razem widzimy się w Strefie Kultywator na ul. Zielonej, w Poznaniu.

Część 2
odbędzie się 18 lutego o godz. 19.00

Wstęp 5 zł / bilety do nabycia w miejscu wydarzeń, przedsprzedaż odbywa się na tydzień przed spotkaniem. Ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy też na fan page organizatora spotkania, Fundacji LuxSfera - możecie oczekiwać konkursu z wejściówkami na to spotkanie.
Spotkanie z baśniami rosyjskimi
Wersja do druku

Zapraszamy na kolejne spotkanie z baśniami z różnych stron świata. Tym razem będą to baśnie i bajki z Rosji opowiadane przez grupę Baśnie Właśnie.

Jakie baśnie opowiadają sobie i znają nasi wschodni sąsiedzi? Czy różnią się one od baśni polskich? A jeśli się różnią, to czym?

Zapraszamy na Spotkanie pełne baśni wzruszających, zabawnych i często nieznanych.

Odbędą się dwa spotkania, na których będą prezentowane też różne baśnie:
część 1 - 5 lutego o godz. 19.00 w Kluboksięgarni Głośna ul. Św. Marcin
część 2 - 18 lutego o godz. 19.00 w Strefie Kultywator ul. Zielona

wstęp 5 zł / bilety do nabycia w miejscu wydarzeń, przedsprzedaż odbywa się na tydzień przed spotkaniem. Ilość miejsc ograniczona.

Dołącz do wydarzenia na FB oraz polub fan page Baśnie Właśnie!
Spotkanie z baśniami polskimi w Głośnej
Wersja do druku

Baśnie polskie, legendy i podania towarzyszą nam od dzieciństwa. Są dla nas o tyle bliższe, że często dotyczą miejsc, czy przedmiotów które mieliśmy okazję widzieć na własne oczy, a przynajmniej o nich słyszeć. Zazwyczaj jednak znamy tylko kilka baśni jak ta o bazyliszku, czy smoku wawelskim albo którąś z baśni dotyczącą naszego regionu.... A pozostałe? Jest ich bardzo wiele i aż szkoda ich nie znać!

polskie_ww.jpg
Zapisz się do wydarzenia na facebooku ---->   SPOTKANIE Z BAŚNIAMI POLSKIMI
Przekonaj się, jak mogło to wyglądać i przyjdź na spotkanie z baśniami polskimi :)
Dowiedz się, skąd wziął się bursztyn, dlaczego górale są takimi twardymi ludźmi, co zrobił pewien król w poznańskiej katedrze,a także jaką siłę ma "licho" kiedy nie śpi....

Zapraszamy! Baśnie przy muzyce i poczęstunku "w klimacie".
Wstęp: 5 zł 

(((( jeżeli ktoś jest chętny aby opowiedzieć jakąś historię czy baśń podczas tego wieczoru - uprzejmie prosimy o kontakt na mail s.goralczyk@luxsfera.org.pl ))))
Idź do strony  1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10