Aktualności - Luxsfera
Baśnie o miłości
Wersja do druku

"Miłość..." I każdemu przychodzi coś innego na myśl. Czasem jest to mniej lub bardziej określone. Ale każdy inaczej postrzega miłość, Ty również wiesz co jest dla Ciebie ważne. A co oznacza miłość dla innych? 

Zapraszamy więc na spotkanie z baśniami o miłości, które często zawierają w sobie ukryte treści. Porozmawiajmy o nich! A co by było gdybyśmy stworzyli własną baśń - jak ona by wyglądała?

 Zapraszamy na profil Fundacji LuxSfera na FB, gdzie rozlosujemy wejściówki na ten wieczór!

basnie_o_milosci.jpg
Spotkanie poprowadzą: Agnieszka Walaszczyk i Szymon Góralczyk

bilety w przedsprzedaży w cenie 10 zł do nabycia w Cafe Misja (ul. Gołębia 1)
bilety w dniu spotkania do nabycia przy wejściu w cenie 12 zł.
Ilość miejsc ograniczona.
Spotkanie z baśniami Dalekiego Wschodu
Wersja do druku

Wsłuchaj się w baśnie z Azji, z krajów o tak odmiennej kulturze od naszej, długiej historii i bogatej tradycji. Na jednym spotkaniu nie sposób przedstawić wszystkich wspaniałych opowieści, ale chcemy zaprezentować Wam te, które naszym zdaniem są ważne i interesujące. Będzie tu o cesarzu, ciężkim życiu chłopa, smoku, dzielnych mnichach, a także o wadze danego słowa i obietnicy, a do wielu spraw wmiesza się odrobina magii.

basnie1.jpg
"Jeśli się spieszysz, idź naokoło."


Zapraszamy na baśnie, np. przy filiżance herbaty.

część 1 spotkania 5 marca, godz. 19.00 Kluboksięgarnia GŁOŚNA

część 2 spotkania 18 marca, godz. 19.00 Strefa Kultywator


Bilety w cenie 5 zł do nabycia w miejscu wydarzenia, liczba miejsc ograniczona.
Spotkanie z baśniami rosyjskimi. Część druga.
Wersja do druku

Dziękujemy za tak tłumne przybycie na pierwszą część spotkania dotyczącego baśni rosyjskich. Jesteśmy zachwyceni, że wszystkie bilety sprzedały się jeszcze przed spotkaniem, oznacza to bowiem, że są jeszcze dorośli, którzy chcą słuchać baśni :)

Zapraszamy zatem na kolejne spotkanie z baśniami z Rosji opowiadane przez grupę Baśnie Właśnie. Przypominamy o zmianie miejsca wydarzenia - tym razem widzimy się w Strefie Kultywator na ul. Zielonej, w Poznaniu.

Część 2
odbędzie się 18 lutego o godz. 19.00

Wstęp 5 zł / bilety do nabycia w miejscu wydarzeń, przedsprzedaż odbywa się na tydzień przed spotkaniem. Ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy też na fan page organizatora spotkania, Fundacji LuxSfera - możecie oczekiwać konkursu z wejściówkami na to spotkanie.
Idź do strony  1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10