Aktualności - Luxsfera
NOC 1001 BAŚNI
Wersja do druku

Zapraszamy Was na jedno z niewielu takich wydarzeń w Polsce. Już 23 XI 2013r., w Poznaniu odbędzie się wieczór, podczas którego usłyszycie wiele pięknych baśni, opowieści i możecie magicznie spędzić czas w przyjaznej atmsoferze. Zapraszamy nie tylko do słuchania, ale i do opowiadania! Jeśli znasz jakąś baśń, którą chcesz podzielić się z innymi, to jest właśnie okazja dla Ciebie!
Dochód z NOCY 1001 BAŚNI przeznaczony będzie na świetlicę dla dzieci - KRAINA MARZEŃ.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie internetowej grupy Baśnie Właśnie,
w zakładce NOC 1001 BAŚNI

noc_1001_bani_www.jpg


ETHNO REGIO coraz bliżej!
Wersja do druku

Projekt Ethno Regio to propozycja spotkania z muzyką etniczną z różnych stron świata, to poznawanie innych kultur, a także warsztaty muzyczne, prowadzone przez wybitnych artystów i znawców world music. W tym roku projekt ten będziemy realizować od 3 – 5 czerwca, w dwóch miejscowościach: w Międzychodzie i we Wrześni.
.
fb.jpg

Zapraszamy do udziału w warsztatach!

W Międzychodzie:  warsztaty muzyczne, które poprowadzą: Maciej Rychły,
Jean – Luc Thomas i Yvon Rio


We Wrześni:  warsztaty muzyczne, wokalne i taneczne które poprowadzą:
Janusz Prusinowski, Piotr Zgorzelski 

KAŻDEGO UCZESTNIKA WARSZTATÓW ZAPRASZAMY NA:
-  zorganizowany wyjazd na Festiwal Ethno Port do Poznania w dniach 7-9 czerwca 2013r.. Uczestnikom zapewniamy przejazd każdego dnia z Międzychodu do Poznania i transport powrotny po koncertach do Międzychodu.
- udział we wszystkich wydarzeniach podczas Festiwalu Ethno Port w Poznaniu w dniach 7- 9 czerwca 2013r.. Uczestnicy projektu Ethno Regio otrzymują karnet wstępu.
.
.
Więcej informacji znajdziesz    TUTAJ  
Festiwal Młodych Twórców ARTenalia już za trzy tygodnie!
Wersja do druku

Od 8 do 12 maja zapraszamy do Poznania na organizowany przez nas Festiwal Młodych Twórców ARTenalia!
artenali.jpg
W 2013 roku odbędzie się już 6. edycja Festiwalu ARTenalia. Przez poprzednie edycje nasza działalność oscylowała wokół szeroko pojętej sztuki i wszelkiego rodzaju aktywności artystycznej. Nie inaczej będzie i tym razem. ARTenalia to Festiwal, którego celem jest prezentacja oraz promocja sztuki młodej i ambitnej. Wśród artystów prezentujących swoje dokonania znajdują się studenci, którzy dopiero przecierają swoje artystyczne szlaki, jak i twórcy mający na swoim koncie sporo sukcesów.
Tegorocznym hasłem Festiwalu są  METAMORFOZY. Festiwalowe wydarzenia oscylować będą wokół przemian, jakim poddawani jesteśmy na przełomie lat, ale także dni i godzin. Hasło nasuwa nam mnóstwo skojarzeń: przekształcenie się jednej formy w inną; zmiana wyglądu, kształtu, usposobienia. Transformacja społeczeństwa. Internet, i zmiany w komunikacji społecznej, jakie ze sobą przynosi. Wielość możliwych skojarzeń dowodzi tego, że przeobrażenia dzieją się tu i teraz.  Łacińskie „metamorphosis” pochodzi od gr. „metá” - prze-, oraz  „morphe” -  kształt. Festiwal będzie chciał te kształty uchwycić i pokazać.
Idź do strony  1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10